Wirtualna adopcja Amorowej w naszym przedszkolu

złe i dobre wiadomości.

amorowa

Od września tego roku szkolnego nowa Rada Rodziców wycofała się z wpłat na wirtualną adopcję psa ze schroniska -  Amorową w ramach realizacji autorskiego programu „Schroniskowy Przyjaciel Tuptuś”, jednocześnie realizacja programu w przedszkolu została zawieszona.

Kilka dni po tej decyzji rodzice z grupy  Koniki zorganizowali zbiórkę i wspólnie zdecydowali o objęciu Amorowej wirtualną adopcją. I tak została wpłacona na konto Schroniska kwota 1550zł – wirtualna  adopcja za cały rok szkolny.

Dziękuję za ten wspaniały gest rodzicom z grupy Koniki, za pokazanie, że wspólnie można dużo zdziałać, że los zwierząt w schronisku nie jest im obojętny. Za to, że rodzice widzą sens dalszej realizacji programu Schroniskowy Przyjaciel Tuptuś i uwrażliwiania dzieci na los zwierząt.

Amorowa to starsza, ok. 12 letnia sunia - bardzo nieśmiała, ale pełna uroku. Nigdy nie miała prawdziwego domu, urodziła się w schronisku. Potrzebuje czasu, aby w pełni zaufać człowiekowi, ale poznane osoby wita delikatnym merdaniem ogonka. Chętnie zamieszkałaby na starość w spokojnym domu. Amorowa czeka na człowieka, szuka domku na stałe. Będzie świetnym psem rodzinnym, przyjacielem rodziny.

Może to właśnie na Ciebie Amorowa czeka w schronisku?

Koordynator programu

Beata Snopek