p128

W "KRAINIE MAGICZNYCH LICZB"

Dzisiaj na tablicy

Zapisy odbywają się poprzez dostępny link:

wszechnica

Serdecznie zapraszamy na wykład Wszechnicy Edukacyjnej Targówek

nt. Uczeń i jego relacje w zdalnej edukacji.

Wykład w formie on-line odbędzie się 25 stycznia b.r. o godz. 18:00.

Spotkanie poprowadzi dr hab. Jacek Pyżalski – adiunkt na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz w Instytucie Medycyny Pracy w Łodzi. Mediator sądowy, autor licznych publikacji. Trener w obszarze komunikowania i trudnych zachowań oraz ekspert w zakresie edukacji medialnej. Członek Polskiego Towarzystwa Edukacji Medialnej.

Podczas wykładu przyjrzymy się - na podstawie wyników dużych badań w czasie pandemii (zdalnenauczanie.org - badania uczniów, rodziców i nauczycieli) – temu, jak zmieniły się relacje uczniów w czasie edukacji zdalnej. Zajmiemy się także związkami jakości tych relacji ze zdrowiem psychicznym młodych ludzi. Przeanalizujemy rozwiązania, jakie możemy stosować w czasie edukacji zdalnej, żeby zadbać o relacje i zdrowie psychiczne młodych ludzi.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres

e-mail: kskrzypczak@um.warszawa.pl

do 22 stycznia b.r.

NR2020

działa w godzinach

--------------------------------

Działałamy zgodnie z wytycznymi GIS

z dnia 19 listopada  2020 r.

Harmonogram przyprowadzania i odbierania dzieci

Uwaga rodzice !!!!!

Nowe zasady przyprowadzania i odbierania dzieci

obowiazujące od listopada 2020r.

1. Zostaje utworzona tzw. poczekalnia dla rodziców (osób upoważnionych do odbioru dziecka z przedszkola).

2. W poczekalni może jednocześnie przebywać maksymalnie 6 rodziców.

3. Przy przyprowadzaniu dziecka:

- Z poczekalni za czerwoną linię przechodzą tylko dzieci, którym zostaje zmierzona temperatura (rodzic czeka w poczekalni) i po potwierdzeniu, że temperatura dziecka jest prawidłowa - dziecko zostaje skierowane do szatni, a rodzic opuszcza poczekalnię.

- Rodzice nie wchodzą za czerwoną linię, nie wchodzą do szatni dzieci !!!!!!!

4. Przy odbieraniu dziecka:

- Rodzic wchodzi do poczekalni, podaje pracownikowi przedszkola imię i nazwisko dziecka oraz grupę, siada i czeka na dziecko. (Rodzic nie wychodzi z poczekalni na zewnątrz).

- Rodzic odbiera od pracownika przedszkola dziecko i dopiero wraz z dzieckiem opuszcza poczekalnię.

- Do poczekalni wchodzi tylko 1 osoba odbierającą, pozostali członkowie rodziny oczekują na zewnątrz.

- Po opuszczeniu poczekalni przez rodzica z dzieckiem wchodzi kolejna osoba, zachowując za każdym razem zasadę max 6 osób.

- Każda osoba obowiązkowo ma mieć zakryte usta i nos oraz ma obowiązek zdezynfekowania rąk (osoby bez maseczek będą wypraszane z poczekalni).

- Powyższe zasady zostają wprowadzone w związkuz dużą ilością zachorowań na Covid- 19.

- Dbajmy wzajemnie o bezpieczeństwo dzieci oraz o zdrowie nauczycieli i pracowników przedszkola.

Szanowni Rodzice!

Uprzejmie informujemy, iż w przypadkach:

- zamknięcia danej grupy z powodu kwaratanny,

- ewentualnego podjerzenia choroby COVID-19 u nauczyciela pracującego w grupie, będą Państwo na bieżąco o tym poinfermowani przez wychowawców drogą mailową.

Jesteśmy w stałym kontakcie z Państwowym Powiatowym Inspektoratem Sanitarnym i stosujemy się do jego zaleceń.

Jednocześnie prosimy o informacje dotyczące niepokojących Państwa spraw związanych ze zdrowiem Waszych dzieci.

Drodzy Rodzice!

Z nauczycielami można się kontaktować drogą mailową.

W zakładkach Grup Państwa Pociech

podane są adresy mailowe

poszczególnych grup.

Międzynarodowy Program

Powszechnej Dwujęzyczności

„Dwujęzyczne Dzieci" / "Bilingual Future"

Dwujęzyczność

Więcej informacji:

www.dwujezycznedzieci.pl

www.bilingualfuture.com/pl/

www.youtube.com/DwujezyczneDzieci

Infolinia: (+48) 22 290 44 33

Podobny obraz

• MIKOŁAJKI W KARABIEWICACH wyróżnione

karabki

Dnia 10.01.2021r. MIKOŁAJKI z Przedszkola nr 128 "Kraina Magicznych Liczb" w Warszawie. dostarczyły prezenty do Schroniska w Karabiewicach VIVA ❤️ Dzieciaki zebrały baaaaardzo dużo wspaniałych darów ❤️ dużo karmy dla piesków, kotów , lęgowisko, transporter, smaczki a nawet kuwetę do nauki siusiania dla szczeniaków ????
    Bardzo serdecznie dziękujemy ❤️❤️❤️❤️❤️
    Czytaj Więcej o: MIKOŁAJKI W KARABIEWICACH